Pomorańcy

Prezes: Daria Frąckiewicz

Prezes i dobry duch Pomoranii. Dba o to, aby w zespole nie zabrakło tego, co w żargonie sportowym określa się jako „team spirit”. Pomorańcy zaufali jej po raz drugi i właśnie jej powierzyli tę niełatwą rolę. Oprócz działalności w KSP studiuje historię oraz etnofilologię kaszubską na UG.

Wiceprezes: Piotr Cichosz

Świeża krew na pokładzie pomorańskiego zarządu. Niestraszne mu maile, dyskusje i ważne spotkania wieczorową porą. Konkretny i zdecydowany jest gotowy, by w pocie czoła pełnić funkcję prawej ręki przewodniczącej KSP. Dwie pierwsze osoby w pomorańskim „państwie” zresztą dogadują się świetnie – wspólnie studiują etnofilologię kaszubską na UG.

Skarbnik: Ewelina Stefańska

W Pomoranii przeżyła już tyle, że dziwi się, że pomorańcy nie wpisali jej jeszcze do rejestru zabytków. Po trzech latach w zarządzie przyszło jej zaopiekować się klubowymi finansami. Na szczęście ma za sobą spotkanie z niejedną tabelką w Excelu. Stara się też pośredniczyć w kontaktach z YEN-em i ZK-P. Studiuje kulturoznawstwo na UG.

 
Gospodarz Chëczy: Maciej Bigus

Odkąd został Pomorańcem, nie może jeść, nie może spać. Odpowiada za utrzymanie Chëczy w stanie, który nie zagraża życiu i zdrowiu w niej przebywających. Studiuje oceanotechnikę na PG.

Gospodyni Chëczy: Julia Formela

Zadaniem Julii jest uczynienie z naszej zamiejscowej siedziby miejsca, do którego chce się wracać. Lubi podróżować, zwiedzać świat, pięknie żyć, garściami życie brać. Studiuje technologię chemiczną na PG.