Pomorańcy

Prezes: Ewelina Stefańska

Realizując w praktyce motyw „theatrum mundi” pociąga za wszystkie sznurki w Klubie. Z racji tego, że robi to w cywilizowany sposób, nie musi poruszać się po ulicach pancerną limuzyną w asyście ochroniarzy. Studiuje zarządzanie instytucjami artystycznymi na UG.

Wiceprezes: Ewa Nowicka

Prawa ręka prezesa. Dzięki temu, że na co dzień pracuje w biurze, potrafi okiełznać najbardziej nawet niesforną drukarkę czy jakikolwiek inny sprzęt, którego działania nie jest w stanie pojąć zwykły człowiek. Studiuje zarządzanie na gdańskiej WSB.

Skarbnik: Pia Šlogar

Do Gdańska i Pomoranii trafiła przez Wrocław i kilka innych polskich miast ze Słowenii. To na nią spada obowiązek pobierania składek członkowskich od Pomorańców – na szczęście nie potrzeba do tego interwencji komornika (póki co). Poza tym dba o naszą stronę i szatę graficzną oraz o wszystko, co umknie naszej uwadze, a z jakichś powodów jest szalenie ważne. Z racji tego, że zna więcej języków niż zarząd Klubu liczy osób, odpowiada również za kontakt z YEN-em.

 

Sekretarz: Wiktoria Kozikowska

Odpowiada za papierkową robotę. Wykonuje benedyktyńską pracę mając na głowie kontakt KSP ze światem zewnętrznym oraz żeby każdy w Klubie dowiedział się, co działo się na ostatnim spotkaniu i o miejscu i terminie następnego. Studiuje krajoznawstwo i turystykę historyczną na UG.

 

Gospodarz Chëczy: Mateusz Łącki

Odkąd dołączył do KSP, reprezentacja Polski awansowała o około 70 pozycji w rankingu FIFA, nie można się zatem oprzeć stwierdzeniu, że stanowi relikt poprzedniej epoki, co niektórzy wolą nazwać „czasami słusznie minionymi”. W tym roku odpowiada za to, by pobyt w Chëczy nie zakończył się katastrofą budowlaną. Student politologii na UG.

Gospodyni Chëczy: Weronika Damps

Kiedy upewnimy się, że Chëcz nie pogrzebie nas pod swoimi zgliszczami, Weronika dba o cywilizowane warunki pobytu oraz o to, by dało się odróżnić naszą terenową siedzibę od nieodległych  budynków gospodarczych. Studiuje socjologię na UG.