Pomorańcy

Prezes: Ewelina Stefańska

Realizując w praktyce motyw „theatrum mundi” pociąga za wszystkie sznurki w Klubie. Z racji tego, że robi to w cywilizowany sposób, nie musi poruszać się po ulicach pancerną limuzyną w asyście ochroniarzy. Plotki głoszą, że zarządzanie Klubem daje jej więcej doświadczenia i satysfakcji niż niejedne zajęcia teoretyczne. Studiuje zarządzanie instytucjami artystycznymi na UG.

Wiceprezes: Ewa Nowicka

Prawa ręka prezesa. Kaszubską kulturę i media zna od podszewki, a wydarzenia regionalnego światka nie mają przed nią tajemnic. W tym roku sprawuje również funkcję sekretarza. Dzięki niej żadna pomorańska inicjatywa nie umknie już nikomu. Studiuje dziennikarstwo na UG.

Skarbnik: Weronika Damps

Strażniczka skarbu Pomorańców. Skrupulatnie dba o stan finansów – tabelki, składki i paragony nie są jej straszne. Mimo że trzyma w ryzach klubowe wydatki, zaraża nas też entuzjazmem i uśmiechem – nawet jeśli akurat musimy uregulować składki członkowskie. Studiuje socjologię na UG.

 

Gospodarz Chëczy: Mateusz Łącki

Odkąd dołączył do KSP, reprezentacja Polski awansowała o około 70 pozycji w rankingu FIFA, nie można się zatem oprzeć stwierdzeniu, że stanowi relikt poprzedniej epoki, co niektórzy wolą nazwać „czasami słusznie minionymi”. Kolejny rok odpowiada za to, by pobyt w Chëczy nie zakończył się katastrofą budowlaną. Podyplomowo studiuje skandynawistykę na UG.

Gospodyni Chëczy: Weronika Okoniewska

Kiedy upewnimy się, że Chëcz nie pogrzebie nas pod swoimi zgliszczami, Weronika dba o cywilizowane warunki pobytu oraz o to, by dało się odróżnić naszą terenową siedzibę od nieodległych budynków gospodarczych. To człowiek na swoim miejscu – nawet najbardziej ponurą imprezę potrafi rozkręcić swoją energią i humorem. Studiuje pedagogikę specjalną na UG.