Medal Stolema 2019 – czekamy na kandydatury!

Rok akademicki jeszcze się nie rozpoczął, a my już nie możemy się doczekać powrotu do stałych (i nowych) pomorańskich obowiązków. Tym bardziej wyczekujemy kandydatur do tegorocznego Medalu Stolema! Wszelkie skrytki pocztowe zostały otwarte, a my już przygotowujemy się do tego trudnego wyboru.

Kandydatów do tego wyróżnienia mogą Państwo zgłaszać do 15 listopada 2019 roku na adres Klubu (zarówno pocztą tradycyjną, tj.: ul. Straganiarska 20-23, 80-837 Gdańsk, jak też mailową: pomorania.sekretariat@gmail.com).

Uprzejmie prosimy o wytypowanie osób, związków lub instytucji, które chcieliby Państwo zgłosić kapitule Medalu Stolema, jako wartych nagrodzenia tak znacznym wyróżnieniem. Zwyczajowo przyjęte jest, iż każdy ma prawo zgłosić jedną osobę lub organizację. Zgłoszenie powinno być pisemne oraz zawierać powinno uzasadnienie kandydatury. Laureaci Medalu Stolema to osoby bądź organizacje, które w znacznym stopniu wyróżniły się popularyzacją kultury Kaszub, Kociewia, Krajny czy w ogólności Pomorza.

Kto w tym roku zostanie nagrodzony „kaszubskim Noblem”? Przekonamy się już w listopadzie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Gravatar
Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s