Medal Stolema 2020 – czekamy na kandydatury

W tym roku potrzebowaliśmy więcej czasu, by dostosować pracę do obecnych warunków. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz formularzem zgłoszeniowym niezbędnym do zgłoszenia kandydata. Dzięki temu każda kandydatura będzie posiadać jednakowe elementy uzasadnienia oraz objętość zgłoszenia.

Mimo że obecnie nie jesteśmy w stanie ogłosić, kiedy odbędzie się gala wręczenia nagrody, nie zamierzamy rezygnować z przyznania wyróżnienia. Wyczekujemy kandydatur do tegorocznego Medalu Stolema! Wszelkie skrytki pocztowe zostały otwarte, a my już przygotowujemy się do tego trudnego wyboru.

Kandydatów do tego wyróżnienia mogą Państwo zgłaszać do 31 grudnia 2020 roku na adres Klubu (zarówno pocztą tradycyjną, tj.: ul. Straganiarska 20-23, 80-837 Gdańsk, jak też mailową: ). Jednak ze względu na sytuację epidemiczną zachęcamy do przesyłania zgłoszeń drogą mailową.

Uprzejmie prosimy o wytypowanie osób, związków lub instytucji, które chcieliby Państwo zgłosić kapitule Medalu Stolema, jako wartych nagrodzenia tak znacznym wyróżnieniem. Każdy ma prawo zgłosić jedną osobę lub organizację. Zgłoszenie powinno być pisemne oraz zawierać powinno uzasadnienie kandydatury w formularzu, który stanowi Załącznik nr 1 do Regulaminu. Laureaci Medalu Stolema to osoby bądź organizacje, które w znacznym stopniu wyróżniły się popularyzacją kultury Kaszub, Kociewia, Krajny czy w ogólności Pomorza.

Kto w tym roku zostanie nagrodzony „kaszubskim Noblem”? Przekonamy się na początku 2021 roku.

Regulamin Przyznawania medalu stolema 2020
Formularz kandydatury medalu stolema 2020

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Gravatar
Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s