Dzãka…

spons 2spons3

Zakończony kilka dni temu Diversity Festival nie odbyłby się, gdyby nie wsparcie licznych sponsorów, dzięki pomocy których mogliśmy zorganizować nasze wydarzenie. Wydarzenie odbyło się dzięki wsparciu finansowemu Council of Europe i European Youth Foundation. Dziękujemy również Starostwu Powiatowemu w Kartuzach, Starostwu Powiatowemu w Malborku, Starostwu Powiatowemu w Wejherowie, Gminie Sierakowice, Gminie Gniewino, Miastu i Gminie Brusy, Gminie Żukowo oraz Gminie Wejherowo za sfinansowanie sal konferencyjnych dla naszych gości. To dzięki Państwa wsparciu mogli oni w komfortowych warunkach przygotowywać program finałowej imprezy w Helu. Ta ostatnia nie doszłaby do skutku, gdyby nie Burmistrz Miasta Helu oraz Zespół ds. Promocji Miasta Helu, dzięki uprzejmości których mogliśmy skorzystać ze sceny na tamtejszym bulwarze oraz stoisk, gdzie mogliśmy promować swoją działalność. Słowa podziękowania należą się w tym miejscu również Zrzeszeniu Kaszubsko-Pomorskiemu, które zapewniło nagłośnienie imprezy.

Dziękujemy prezydentom Gdańska, Gdyni i Sopotu za objęcie naszego wydarzenia patronatem honorowym oraz patronom medialnym – „Dziennikowi Bałtyckiemu” i miesięcznikowi „Pomerania” oraz wszystkim przedstawicielom mediów, którzy poświęcili nam swój czas. Dzięki Państwu Diversity Festival nie przeszedł bez echa, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni.
Chcieliśmy również podziękować wszystkim, dzięki którym mogliśmy zabrać naszych gości w krótką podróż po Kaszubach – Europejskiemu Centrum Solidarności za zapewnienie przewodnika po wystawie, Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Pomorskiego za przekazanie biletów wstępu oraz udostępnienie sali im. Lecha Bądkowskiego na oficjalne otwarcie Diversity Festival, a także – czy raczej przede wszystkim – Brygidzie Michalewicz za wysiłek włożony w iście królewskie podjęcie naszych gości w Chëczy. Ta uczta na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.
W tym miejscu słów kilka należy się również Youth of European Nationalities (YEN / JEV), współorganizatorowi Diversity Festival. Wielkie, wielkie dzięki za wsparcie i wszelką pomoc, jaką od Was otrzymaliśmy. Jesteśmy wdzięczni za umożliwienie nam organizacji tego wydarzenia i cieszymy się, że mogliśmy gościć tak wspaniałych ludzi u siebie, w historycznej stolicy Kaszub. Dziękujemy za owocną współpracę przez ostatnie miesiące, wiele się nauczyliśmy przez ten czas, liczymy na kolejne spotkania w przyszłości.
Na koniec chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy w jakimkolwiek stopniu przyczynili się do organizacji festiwalu. Pomorańcom oraz sympatykom Klubu za pomoc w przygotowaniach oraz cenne wskazówki i porady, pracownikom Biura Zarządu Głównego Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie za to samo, a ponadto za cierpliwe znoszenie naszych spotkań odbywających się niekiedy o dość nietypowych porach i przeciągających się do późna. Na koniec dzięki dla tych z Was, którzy wsparli nas chociaż dobrym słowem – gdyby nie Wy, organizacja Diversity Festival byłaby co najmniej bardzo utrudniona, jeśli nie niewykonalna. Jeszcze raz po stokroć wielkie dzięki!
IMG_4410.jpg
Foto: Piotr Pastalenc

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Gravatar
Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s